Belediye Bünyesine Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı

Kamu kadrolu işçi alımı yapılması amacı ile açıklanmış bulunan bilgiler içinde Manisa belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak için 16 tane beton parke ustası alımı gerçekleştirilecek.

Kamu İşçi Alımı 21.11.2021, 09:44
Belediye Bünyesine Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin B sınıfı ehliyetlerinin olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ustalık belgelerinin olması gerekiyor.


SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İLANLARI


•    Besot Manisa iş ilanları için son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru işlemlerinin yapılması için adayların kuruma şahsen başvurması gerekiyor.


MANİSA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Manisa iş ilanları için başvurmak isteyen kişilerin işleri eksiksiz yerine getirmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve bulaşıcı ve kronik hastalıklarının olmaması gerekiyor.

2.    Besot eleman alımı için adayların araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

3.    Belediye alımları kapsamında çalışmak isteyenlerin temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, malzemelerin taşınmasını sağlamalı ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

4.    Kaldırım ustası alımı için görev yapmak isteyenlerin kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yaptığı işte insiyatif alması ve güler yüzlü, özgüveni yüksek olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

5.    Kamu işçi alımı için görev almak isteyenlerin aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve çevre koruma düzenlemelerine göre çalışabilmesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı