Belediye Bünyesine Güncel Olarak İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

2021 işçi alımı ilanları başvuru kapsamında yayını gerçekleştirilen son dakika kamu personel alımı ile Çankırı Yaylakent belediyesi daimi beden işçisi alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 01.10.2021, 08:23 02.10.2021, 11:33
Belediye Bünyesine Güncel Olarak İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel sürekli işçi alımı ilanları doğrultusunda açıklanmış personel istihdamları için adayların en az lise mezunu olmaları gerekmekte.


Belediye İşçi Alımı Başvuru Bilgileri


Çankırı iş ilanları için son başvuru tarihi 4.10.2021.

Yaylakent belediyesi işçi alımı için başvuruların kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 92 Orta / Çankırı


Başvuru Şartları


Türk vatandaşı olmak.

Belediye işçi alımı ilanları dâhili başvuracak kişilerin en az lise mezunu olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve 30.09.2021 tarihi itibari ile Yayla Kent beldesinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Kamu personel alımları kapsamında çalışmak isteyen adayların 18 ile 24 yaş arasında olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin olmaması ve dikkatli bir şekilde detaylı ve özenli çalışabilmesi gerekmekte.

Çankırı belediyesi işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin öğrenmeye açık, araştırmacı ve çözüm odaklı olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ayrıca düzenli ve planlı çalışan kişilerden olmalı.

Bütün bay ve bayan adayların analitik düşünce ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı