Belediye Başkanlığına Su Arıza İşçisi Alımı Yapılacak

Kadrolu işçi alımı için yayınlanmış bilgiler içeriğinde kamu personel alımı kapsamında Çanakkale Ezine belediyesi bünyesine su arıza işçisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 29.10.2021, 11:15 30.10.2021, 11:23
Belediye Başkanlığına Su Arıza İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin B sınıfı ehliyete sahip olmaları, plastik kaynakçı mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları, kamu haklarından mahrum olmaması ve en az ortaokul mezunu olmaları gerekmekte.


SU ARIZA İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Çanakkale belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 3.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapacak olan adayların kurumun adresine şahsen başvuru gerçekleştirmeleri gerekmekte.

Kurum Adresi: Cumhuriyet Mahallesi Org. Nahit Şenoğlu Caddesi No: 2 Ezine

Telefon Bilgisi: 0 286 618 52 30


ÇANAKKALE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye Başkanlığına Su Arıza İşçisi Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Kamu personel alımı kapsamında Çanakkale Ezine belediyesi bünyesine duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Çanakkale belediyesi işçi alımı için personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Plastik kaynakçı mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları ve askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı