Belediye Başkanlığına Kadrolu Çöp Kamyon Şoför Alımı Yapılacak

Kamu güncel sürekli şoför alımı için yayınlanmış olan ilanlar içinde Tekirdağ Saray belediyesi başkanlığı içinde istihdam edilmek üzere kamyon şoförü alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 30.09.2021, 09:14 01.10.2021, 10:01
Belediye Başkanlığına Kadrolu Çöp Kamyon Şoför Alımı Yapılacak

Son dakika daimi şoför alımı ilanları geneli içinde Saray belediyesinin yayınladığı ilanlar için başvuru düzenlemek isteyenlerin gerekli deneyime sahip olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Tekirdağ şoför alımı son başvuru tarihi 03.10.2021.

Başvurular mail yolu ile yapılacaktır.

sirket@saray.bel.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Tekirdağ iş ilanları için gerekli olan başvuru işlemi yapacak olan adayların ilçe sınırları içerisinde oturuyor olmaları ve kamu haklarından mahrum olunmaması gerekiyor.

Saray belediyesi personel alımı için çalışmak isteyen vatandaşların, şoförlük deneyimi olması, tercihen farklı model araçları kullanma alışkanlığı olan ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tüm kişilerin en az eğitim seviyesi olarak ilkokul mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve C sınıfı ehliyete sahip olmaları zorunludur.

Bütün şoför adaylarının kusurlu olarak ölümlü bir kaza yapmamış olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve SRC belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Belediye şoför alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yaralanmalı trafik kazası yapmamış olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı