Belediye Başkanlığına Ekmek Satış Elemanı Alımı

Kamu işçi alımı için yayınlanmış olan iş başvurusu bilgileri içerisinde Kayseri belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere sürekli işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 28.10.2021, 00:15 29.10.2021, 00:17
Belediye Başkanlığına Ekmek Satış Elemanı Alımı

Belediye işçi alımı kapsamı içinde KAYTUR kuruluşu için iş başvurusu yapmak isteyenlerin vardiyalı olarak çalışabilmesi, 20 ile 40 yaş arasında olmaları, lise mezunu olması ve en az bir yıllık iş deneyimine sahip olmaları gerekiyor.


EKMEK SATIŞ ELEMANI ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


KAYTUR kadrolu personel alımı son başvuru tarihi 30.10.2021 olarak açıklandı.

Çalışmak amacı ile başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Yakut Mahallesi Fuar Kültür Parkı İçi Küme Evler No: 7 Kocasinan


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye Başkanlığına Ekmek Satış Elemanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu işçi alımı için yayınlanmış olan iş başvurusu bilgileri içerisinde yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kayseri belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere sürekli işçi alımı için duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

KAYTUR kuruluşu için iş başvurusu yapmak isteyenlerin personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kamu ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyenlerin vardiyalı olarak çalışabilmesi, 20 ile 40 yaş arasında olmaları ve bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı