Belediye Başkanlığına 184 Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Daimi işçi alımı ilanları içerisinde duyurulan bilgilerde Muğla belediyesi bünyesine çalıştırılmak üzere 184 tane beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu İşçi Alımı 08.11.2021, 09:16 11.11.2021, 09:14
Belediye Başkanlığına 184 Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Belediye işçi alımı iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen bütün vatandaşların 18 yaşını doldurmuş olması, daha önceden kamu kurumlarından disiplin kuralları uyarınca görevlerinden uzaklaştırılmamış olmaları şartı bulunuyor.


MUĞLA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI


•    Bodrum belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 11.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvuru işlemleri için bütün adayların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollaması gerekmekte.

•    Çarşı mahallesi Belediye Meydanı No: 1


KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kadrolu personel alımı için başvuracakların tercihen Bodrum ilçesinde ikamet ediyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    Belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3.    Bodrum belediyesi kamu personel alımları için başvurmak isteyen vatandaşların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

4.    Muğla iş ilanları kapsamı içinde iş başvurusu yapacak olan şahısların kamusal haklardan mahrum olunmaması, istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı