Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alımı İlanları

Kadrolu işçi alımı ilanları kapsamında yayınlanmış bilgiler içeriğinde Bolu ili Dörtdivan belediyesi başkanlığı içerisinde çalıştırılmak üzere daimi beden işçisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 23.11.2021, 08:14 25.11.2021, 00:18
Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alımı İlanları

Belediye personel alımı için iş başvurusu gerçekleştireceklerin 18 yaşından büyük olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve kurumsal aidiyet bilincine sahip olmaları gerekiyor.


BELEDİYE KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Daimi beden işçisi alımı için son başvuru tarihi 25.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvurular kuruma şahsen gerçekleştirilecektir.

•    Çavuşlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Dörtdivan Bolu


BEDEN İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Tüm başvuru sahipleri öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Dörtdivan ilçesinde ikamet ediyor olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Bolu iş ilanları için başvuru yapacak olanların genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, açık sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Dörtdivan belediyesi personel alımı için görev almak isteyenlerin, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4.    Bütün adayların malzemelerin taşınmasını sağlamalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı