Aydın Belediyesi 4954 TL Ücret İle Daimi Şoför Alımı İlanları

Güncel belediye şoför alımı ilanları ile yayınlanmış duyurular içinde Aydın Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için kadrolu şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 23.09.2021, 06:53
Aydın Belediyesi 4954 TL Ücret İle Daimi Şoför Alımı İlanları

Son dakika şoför alımı ilanları kapsamında istenilen başvuru işlemleri için bütün vatandaşların en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Aydın belediye şoför alımı son başvuru tarihi 23.9.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvuru işlemleri kurum adresine yapılacaktır.

Hasanefendi mahallesi İstiklal caddesi Efeler - Aydın


Başvuru Şartları


Bütün bay ve bayan adayların kamusal haklardan mahrum olmaması ve Aydın şehrinin sınırları içinde oturuyor olmaları zorunludur ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamuya personel alımı için gerekli olan başvuru işlemlerini yapacak olanların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 50 yaşından büyük olmamaları şartı bulunmakta.

Aydın iş ilanları dâhilinde görev almak için başvuru düzenleyeceklerin sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve 18 yaşından büyük olmaları zorunludur.

Aydın şoför alımı işlemleri için tüm adayların medeni haklarını kullanabilme yetkisine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı