ASTİAŞ Kurumu Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı

Kadrolu işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları duyurularında Manisa Alaşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 11 daimi işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 29.10.2021, 00:14 30.10.2021, 11:28
ASTİAŞ Kurumu Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı

Kamu işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


Alaşehir belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 31.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri yapmak isteyen bütün adayların belediye başkanlığı binasına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 444 8 653


Başvuru Şartları


ASTİAŞ Kurumu Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Kadrolu işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları duyurularına başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Manisa Alaşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

11 daimi işçi alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kamu işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek adayların 18 yaşından büyük olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları ve en az ilkokul mezunu olmaları görevlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı