Antalya Belediyesi Güncel 46 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Güncel güvenlik görevlisi alımı ilanları kapsamında yayınlanmış bulunan son dakika kamu personel bilgisinde Antalya Büyükşehir belediyesi 46 adet kadrolu özel güvenlik personeli alacak.

Kamu İşçi Alımı 01.10.2021, 08:07 02.10.2021, 12:34
Antalya Belediyesi Güncel 46 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Son dakika iş ilanları genelinde yayınlanmış olan güncel güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapacak kişilerin 25 ile 40 yaş arasında olmaları gerekiyor.


Belediye Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


Antalya insan kaynakları için son başvuru tarihi 4.10.2021.

Personel alımı başvurusu için kuruma şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

Yüksek Alan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 20 Murat Paşa


Kamu Güncel Güvenlik Alımı Başvuru Şartları


Antalya belediyesi işçi alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin dış görünümüne özen göstermesi, Türk vatandaşı olması ve kendi mesleği ile ilgili olan çalışmaları güncel olarak takip edebilmesi gerekmekte.

Kamu kurumu personel alımları için çalışmak isteyen vatandaşların iletişim yönlerinin güçlü olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve meslekleri konusunda gerekli olan sertifikalara sahip olmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımları için görev yapmak isteyen kişilerin sorunlar karşısında çözüm odaklı olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin olmaması ve görev başında iken ekip çalışmasına alışkın olmaları gerekiyor.

Antalya iş ilanları kapsamına tüm başvuru yapacak adayların işleri ile ilgili olarak planlama ve organizasyon yeteneklerinin olması görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin yazılı ve sözlü iletişimlerinde çok iyi olması devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve tempolu iş ortamında çalışmaya alışık olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı