Ankara Hacı Bayram üniversitesi işçi ve personel alımı

Kamu memur alımı ve işçi alımı kapsamında açıklanmış duyurularda Ankara Hacı Bayram üniversitesi işçi ve personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu İşçi Alımı 19.12.2021, 18:49 21.12.2021, 15:51
Ankara Hacı Bayram üniversitesi işçi ve personel alımı

Ankara Hacı Bayram üniversitesi işçi ve personel alımı yapılması amacı ile bildirilmiş bilgilerde kurum bünyesine 11 programcı, 1 sistem programcısı, 1 çözümleyici, 1 büro personeli, 1 tekniker ve 1 diğer tekniker hizmet personeli alımı yapılacak.


Ankara Hacı Bayram üniversitesi işçi ve personel alımı başvuru bilgileri


Ankara üniversitesi ilanları için son başvuru tarihi 21.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular şahsen aşağıda yazılı bulunan kurum adresine yapılacaktır.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA


Hacı Bayram üniversitesi personel alımı iş başvuru şartları


Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak.

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

NET, java veya diğer programlama dillerinden en az iki tanesini bildiğini belgelendirmek ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Fakültelerinin İktisat veya İşletme bölümü mezunu olmak, Bilgisayarlı Muhasebe sertifikasına sahip olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı