Ankara Belediyesi Güncel Sürekli Şoför Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel şoför alımı ilanları ile birlikte ve Ankara iş ilanları kapsamında yayınlanan duyuru işlemlerinde Nallıhan belediyesi içinde çalıştırılmak üzere şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 26.09.2021, 09:12 27.09.2021, 09:35
Ankara Belediyesi Güncel Sürekli Şoför Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika olarak açıklanan Ankara belediyesi şoför alımı ilanları için başvuracak adayların gerekli yönlendirmeleri ve planlamaları yapmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Nallıhan ilçesi son başvuru tarihi 28.9.2021 olarak bildirildi.

Başvurular aşağıda yazılı adrese şahsen yapılacak.

Aliağa Mahallesi Bursa Caddesi No: 34 Nallıhan


Başvuru Şartları


Ankara memur alımı için başvuru gerçekleştirecek olanların tempolu iş ortamında çalışmaya alışık olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve planlama ve organizasyon becerilerinin yüksek olması gerekmekte.

Kamu personel alımı ile birlikte görev almak isteyenlerin tercihen farklı marka ve model araç kullanmış olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve tercihen SRC - 2 belgesine sahip olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı genelinde başvuru gerçekleştirmek isteyen şahısların Psikoteknik belgesi olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve asli kusurlu olarak ölümlü veya yaralanmalı trafik kazası yapmamış olmaları şartı bulunuyor.

Tüm başvuru yapacak olan vatandaşların Ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olmaları gerekmekte.

Nallıhan belediyesi için görev almak isteyenlerin Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ayrıca düzenli ve planlı çalışan olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı