Adana Belediyesi İşçi Alımı İlanları

Belediye sürekli işçi alımı ilanları için bildirisi yapılmış bilgiler içinde Adana Feke belediyesi kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kamu işçi alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 08.09.2021, 10:40
Adana Belediyesi İşçi Alımı İlanları

Adana Belediyesi İşçi Alımı İlanları

Belediye daimi işçi alımı ilanları dahilinde başvuracakların Feke kurumu tarafından bildirilen şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.

Adana işçi alımı ilanları için son başvuru tarihi 9.9.2021.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı adres üzerinden yapılması gerekiyor.

metehanerdogdu01@gmail.com


Başvuru Şartları


Adana belediyesi işçi alımı için başvuru düzenlemek isteyen adayların Türk vatandaşı olması, erkek olmak ve 30 yaşından büyük olması, askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması ayrıca kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Feke belediye personel alımı kapsamında başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların ön lisans veya lisans mezunu olmaları, çalışmalarına engel teşkil edebilecek bir sağlık sorunlarının olmaması ayrıca sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Adana iş ilanları dahilinde yayınlanmış alımlar için başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin Feke ilçesinde ikamet ediyor olmaları, B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı