Adana Belediyesi İşçi Alımı 2021

Kamu işçi alımı ilanları için yayınlanmış bilgilerde Adana Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere parkmetre saha personeli alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 06.09.2021, 13:38
Adana Belediyesi İşçi Alımı 2021

Adana Belediyesi İşçi Alımı 2021

Resmi olarak açıklanmış olan belediye işçi alımı ilanlarına başvuracak kişilerin Çukurova belediyesi tarafından bildirilen şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.

Çukurova belediyesi işçi alımı ilanları için son başvuru tarihi 7.9.2021.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı adres üzerinden yapılması gerekiyor.

info@adanaimarinsaat.com.tr


Başvuru Şartları


Adana işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen bütün adayların 18-50 yaş arasında olması, Türk vatandaşı olması, kamu haklarından yoksun bırakılmamış olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Adana iş ilanları kapsamında belediye başkanlığı tarafından açıklanmış alımlara başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların işlerini yapmalarına engel olabilecek bir rahatsızlıklarının olmaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Çukurova belediyesi işçi alımı 2021 ilanları için başvuru işleminde bulunacak olan şahısların gerekli olan eğitim şartlarını taşıması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı