6 Bin 120 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı İlanları Duyurusu

Kadrolu işçi alımı ilanları için resmi kanallar üstünde yayınlanmış bilgilerde İstanbul belediyesi birimleri içerisinde çalıştırılmak üzere Elektrik Teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 18.09.2021, 11:31 19.09.2021, 10:31
6 Bin 120 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı İlanları Duyurusu

6 Bin 120 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı İlanları Duyurusu

Sürekli işçi alımı ilanları doğrultusu içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığının resmi olacak şekilde İşkur sitesi üzerinden duyurusunu gerçekleştirdiği bilgilerde kurum içinde istihdam edilmesi için tekniker alımı yapılacağı bildirilmiştir.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İSTAÇ kamu işçi alımı ilanları için son başvuru tarihi 22.9.2021.

Elektrik teknikeri ilanları başvuruları için İBB Kariyer sitesi üzerinden aşağıda bulunan link üstünden online şekilde yapılması mecburidir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Kamu personel alımı ilanları başvuru işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların takım çalışmalarına alışık olması, kamusal haklardan mahrum olmaması ve iletişim konusunda sorun yaşamaması gerekmektedir.

İstanbul işçi alımı yapılması amacı ile duyurusu yapılmış bilgiler dâhilinde tüm şahısların, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, tesis gibi alanlarda gerekli çalışmaları gerçekleştirebilecek tecrübelere sahip olması ve B sınıfı ehliyetinin olması zorunludur.

Bütün adayların öncelikli olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, elektrik bölümü meslek lisesi y da MYO mezunu olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, 20 ile 45 yaş arasında bulunması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


•    Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

•    Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

•    Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

•    Sağlık Raporu.

•    Adli sicil belgesi.

•    Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı