5853 TL Maaş İle İŞKUR İş İlanları Kapsamında Şeker Fabrikası Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları genelinde yayınlanan işçi alımı bilgilerinde Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesinde çalıştırılmak üzere noter kura çekilişi ile 5853 Lira maaş ile 7 daimi işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 15.10.2021, 06:45 17.10.2021, 12:05
5853 TL Maaş İle İŞKUR İş İlanları Kapsamında Şeker Fabrikası Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı ilanları kapsamında duyurulan Türkiye Şeker Fabrikaları işçi alımı işlemlerine başvuru yapmak isteyenlerin gerekli şartlara sahip olmaları gerekmekte.


ŞEKER FABRİKALARI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Yayınlanmış olan güncel ilanlar için son başvuru tarihi 18.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin başvuru işlemlerini Türkiye İş Kurumu sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesine giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞYERİ ÜNVANI bölümüne TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI yazın ve ARA butonuna tıklayın.


Bütün adaylar için işe alımlarına dair olabilecek farklılıklar http://turkseker.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir.


İŞKUR İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu iş ilanları için başvuru yapacak olanları 18 yaşını tamamlamış olmaları, Türk vatandaşı olması ve tespit olunan eğitim seviyesinde diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Önlisans düzeyindeki engelli işçi taleplerine EKPSS puanıyla ve ulusal düzeyde, ilköğretim, ortaöğretim mezunu eski hükümlü işçi taleplerine ise il düzeyinde başvurular alınacaktır.

Kamu personel alımı için gerekli olan başvuruları yapacak olan kişilerin Kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak vatandaşlarımızın gerekli tecrübelere sahip olmaları, Her aday, Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yayımlanan listede belirtilen bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı