5 Bin TL Maaş İle Kamu Tekniker Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu tekniker alımı ilanları ile birlikte açıklanmış duyurularda İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesine bir adet gıda teknikeri alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 12.10.2021, 08:21 13.10.2021, 07:00
5 Bin TL Maaş İle Kamu Tekniker Alımı İlanları Yayınlandı

2021 tekniker alımı ilanları kapsamında İzmir Baysan kurumu tarafından yapılacak alımlara başvurmak isteyenler ilgili bölümden mezun olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Baysan ilan son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı olan site üstünden yapılacaktır.

www.baysanizmir.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir tekniker alımı için başvurmak isteyenler gıda sektöründe en az 2 yıllık deneyime sahip olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmekte.

Kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin gıda teknikerliği bölümü mezunu olmaları herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanmasını sağlamaları gerekiyor.

İzmir Belediye işçi alımı için gereken işlemleri yapacak olanların ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

kamu-isci-ilan

Tüm başvuru sahiplerinin makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Düzenli ve planlı çalışan olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların teknik şartname oluşturma konusunda bilgili olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı