2022 Kamu işçi alımı kapsamında gıda dağıtım personeli alımı

2022 Kamu işçi alımı ile birlikte gıda dağıtım personeli alımı için yayınlanan duyuru işlemlerimde İzmir büyükşehir belediyesi kurumu olan izenerji bünyesine gıda dağıtım görevlisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 04.01.2022, 08:22 05.01.2022, 00:15
2022 Kamu işçi alımı kapsamında gıda dağıtım personeli alımı

İzmir belediyesi personel alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların en az ortaokul mezunu veya tercihen lise mezunu olmaları gerekmekte.


İzenerji personel alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi resmi olarak 5.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

Telefon: 0 232 411 77 00


Gıda dağıtım işçisi alımı başvuru şartları


İzmir iş ilanları dahilinde çalışmak isteyenlerin yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, hızlı problem çözme yeteneğine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İzenerji kamu personel alımı için görev yapmak isteyenlerin ekip çalışmasına uygun, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, en az ortaokul mezunu olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan adayların takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilir olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı