2022 Kamu işçi alımı ilanları

2022 Kamu işçi alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan duyurularda İstanbul büyükşehir belediyesi kurumu olan İSPER birimlerine kadrolu sıhhi ve tesisat tekniker alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 27.12.2021, 00:30 28.12.2021, 15:22
2022 Kamu işçi alımı ilanları

2022 Kamu işçi alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların İstanbul belediyesi tarafından bildirilmiş olan şartları taşıması gerekiyor.


İstanbul belediyesi işçi alımı başvuru şartları


Çalışmak isteyen adayların İş sağlığı, iş güvenliği konularında bilgili olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, en az ilkokul mezunu olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, sıhhi tesisat veya elektrik bakım onarımı konularında sertifika sahibi olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstanbul iş ilanları için görev yapacak kişilerin makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması, ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


İSPER tekniker alımı başvuru bilgileri


İSPER eleman alımı son başvuru tarihi 01.01.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için bütün kişilerin aşağıda bulunan resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Başvuru esnasında belge istenmemektedir.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı