2021 Kamu Sürekli Temizlik Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

Daimi 2021 kamu temizlik personeli alımı ilanları kapsamında yayını gerçekleştirilen duyurularda İzmir büyükşehir belediyesi izenerji kuruluşuna 5 sürekli işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 04.10.2021, 08:37
2021 Kamu Sürekli Temizlik Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

Belediye temizlik görevlisi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin İzenerji kurumunun yayınladığı şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzmir belediyesi temizlik alımı için son başvuru tarihi 6.10.2021.

İzmir personel alımları için aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapınız.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Adayların dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması gerekmekte.

Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak, tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları ve en az ilkokul mezunu olmaları ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

İzmir iş ilanları kapsamında çalışmak isteyen vatandaşların öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Tüm başvuru yapacakların stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve hijyen konusunda bilgi sahibi olmaları gerekmekte.

Temizlik işçisi olarak çalışmak isteyenlerin hızlı problem çözme yeteneğine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı