2021 Belediye Sürekli İşçi Alımı İlanları

2021 kamu işçi alımı ilanları doğrultusunda duyurusu yapılan güncel personel alımları kapsamında Çanakkale belediyesi daimi işçi alımı yapacaktır.

Kamu İşçi Alımı 02.10.2021, 12:32 04.10.2021, 06:26
2021 Belediye Sürekli İşçi Alımı İlanları

Son dakika işçi alımı ilanları geneli içinde Kentsel hizmetler müdürlüğü 1 adet seramik torna ve dekor alçı kalıp modelleme işçisi alımı ve 1 adet seramik ve alçı serbest şekillendirme işçisi alımı yapacaktır.


Kamu İşçi Alımı Başvuru Bilgileri


Çanakkale iş ilanları için son başvuru tarihi 5.10.2021.

Kentsel hizmetler kuruluşu alımı için başvuruların kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

İsmet Paşa Mahallesi Set Boyu Caddesi No: 97 Çanakkale


İşçi Alımı Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşından gün almamış olmak ve Çanakkale şehrinde ikamet ediyor olmak.

Seramik torna ve dekor alçı modelleme personeli alımı için başvuracakların üniversitelerin güzel sanatlar fakültesi geleneksel Türk sanatları seramik çini bölümlerimden mezun olmaları gerekiyor.

Seramik ve alçı şekillendirme personeli alımı için başvurmak isteyenlerin ilgili meslek yüksekokullarının seramik bölümlerinden ön lisans düzeyinde mezun olan, en az 3 yıl seramik yapımı ve satışı konularında iş tecrübesine sahip olmaları gerekmekte.

Kamu 2021 işçi alımları için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin yoğun iş temposuna alışık olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve düzenli, planlı bir şekilde görev yapması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı