18 İle 40 Yaş Arası Kamu Kurumu Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Güncel yayınlanmış kamu işçi alımı dahilinde açıklanmış olan resmi ilanlarda Zeytinburnu belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu İşçi Alımı 13.11.2021, 09:58 17.11.2021, 06:38
18 İle 40 Yaş Arası Kamu Kurumu Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Tüm adayların 40 yaşından büyük olmaması, askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları, esnek mesai çalışma şartlarına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması ayrıca işlerini gerçekleştirmelerine engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

KAMU SINAVSIZ KADROLU İŞÇİ ALIMI


•    Zeytinburnu belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak bildirildi.

•    Çalışmak amacı ile iş başvurusu yapacakların aşağıda yazılı adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

•    Kızılçeşme mahallesi Abay Caddesi No: 165 Zeytinburnu - İSTANBUL


ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İstanbul iş ilanları genelinde iş başvurusu yapacak olanların koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve lojistik alanında deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

2.    Zeytinburnu ilçesi için yapılan alımlara başvuru yapmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapabilmeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmeleri ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekmekte.

3.    Belediye personeli alımları için görev almak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, irim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı