Kentsel hizmetler kurumu KPSS şartsız makine mühendisi alımı

Kamu personeli alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan bilgilerde Çanakkale kentsel hizmetler kurumu KPSS şartsız makine mühendisi alımı yapacak.

İŞKUR 07.01.2022, 09:11 07.01.2022, 21:40
Kentsel hizmetler kurumu KPSS şartsız makine mühendisi alımı

Kentsel hizmetler kurumu KPSS şartsız makine mühendisi alımı için çalışmak isteyenlerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor.


Kadrolu mühendis alımı başvuru bilgileri


Belediye zabıta alımı son başvuru tarihi 11.01.2022 olarak açıklandı.

Gerekli işlemler için aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No: 6-8 Esenler /İstanbul adresinde Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü


KPSS şartsız makine mühendisi alımı başvuru şartları


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Gece vardiyası dahil vardiyalı sistemde çalışabilmeli, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın, detay odaklı olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Çanakkale iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin üniversitelerin makine mühendisliği bölümü mezunu olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmalı ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Mühendis alımı için iş başvurusu yapacak olanların mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesini yapmalı, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, en az bir yıllık deneyime sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kentsel hizmetler müdürlüğü için görev almak isteyenlerin Çanakkale ilinde ikamet ediyor olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı