B sınıfı ehliyetli kadrolu sınavsız makam şoförü alımı

Kamu şoför alımı yapılması için açıklanmış resmi bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi İZDOĞA kurumuna B sınıfı ehliyetli kadrolu sınavsız makam şoförü alımı yapılacak.

İŞKUR 06.01.2022, 08:55 07.01.2022, 09:13
B sınıfı ehliyetli kadrolu sınavsız makam şoförü alımı

İzmir belediyesi B sınıfı ehliyetli kadrolu sınavsız makam şoförü alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmekte.


B sınıfı ehliyetli kadrolu sınavsız makam şoförü alımı başvuru şartları


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İzmir belediyesi işçi alımı kapsamında yayınlanmış alımlar için başvuru yapmak isteyenlerin kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, aracın bütün bakım işlerinin yapılmasını sağlaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İZDOĞA kurumu personel alımı için kişilerin arıza durumlarında onarımı için gerekli işlemleri bilgilendirme yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, aracın gerekli periyodik bakımlarını takip etmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan adayların sorumlu olduğu aracı bakıma götürmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye şoför alımı için gerekli olan iş başvurusunda bulunacakların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması gerekiyor.


Kamu şoför alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi resmi olarak 8.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı