Hikmet Dündar Kimdir Ne İş Yapar Açıklayalım

Sevgili okuyucularım,

Bu gün yazarlık hayatımın ilk günü. Bu tatlı mutluluğu ve heyecanı sizlerle paylaşıyorum. Uzun yıllardır süre gelen meslek hayatımın bilgi birikimini bir yerlere dökmem gerekiyordu. Yazılarımı paylaşacak yer olarak Net Memurlar haber sitesini seçtim.

Öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum; 1963 Dünyaya geldim, Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun oldum.

1989 Yılında Maliye Bakanlığının açmış olduğu Memurluk sınavına girdim başarılı oldum ve 1990 yılında Karaman ili Kazımkarabekir İlçesinde Memurluk hayatına atıldım.  Maliye Bakanlığında başladığım yolculuğuma halen devam etmekteyim. 2011 yılında Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünün açmış olduğu Muhasebe Yetkilisi Sertifika Eğitiminde Başarılı olduğum ve Muhasebe Yetkili Sertifikasını almaya hak kazandım.

Çeşitli Sosyal ve Kültürel alanlarda Dernek Başkanlığı ve İlçe Sendika Temsilciliğini halen devam etmekteyim.

Net Memurlar haber sitesinin bana ayrılan köşesinde gündeme ilişkin yazılarımın yanı sıra siz değerli takipçilerimden gelecek olan Memurları ve Taşeronları ilgilendiren konularda özel yazılar hazırlayarak bir nebzede olsa sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Bu vesile ile sizlerle tekrar görüşmek ümidiyle hoşça kalın diyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
maliyeci
maliyeci - 2 yıl Önce

güzel ve etkin bir yazı dizisi bekliyoruz meslektaşımızdan

gelirci
gelirci - 2 yıl Önce

sizi dikkatle takip edeceğim. Hayırlı olsun

Hakan demir
Hakan demir - 2 yıl Önce

Basarılar dilerim.