Halil Gölcü Net Memurlar Yazı Dizisine Başladı

Selamlar, netmemurlar sitesinin değerli takipçileri.

Bu tarihten itibaren netmemurlar sitesinin başarılı yöneticileri ve yazarları ile birlikte sizlere vergisel, ekonomik, sosyal, kültürel ve kamusal sorunlarınızla ilgili konularda her türlü sorun ve sorularınıza çözüm üretmek ve siz değerli okuyucularımızı kanuni yollardan yasaların yaptırımları ile karşılaşmamanız için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hususlarında destek olmak üzere netmemurlar ekibine katılmış bulunmaktayım.

Ben Osmaniye de dünya ya geldim. İlk, orta ve lise öğrenimi mi Osmaniye de, Yüksek Öğrenimi mi ise Adana Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe bölümünden başarı ile mezun olarak tamamladım. Halen Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde Gelir Uzmanı olarak hizmet etmekteyim. 

Gönül ister ki hayatın her kademesinde stres, sıkıntı ve sorunlar olmasın ama yaşadığımız sürece sorunlarla karşılaşmamız her zaman olağandır. Önemli olan sorunlarla mücadelede izlediğimiz yoldur. Siz değerli netmemurlar sitesi takipçilerinin sorun ve sorularını her kulvarda en kısa sürede cevaplamak için burada bulunmaktayım. 

Hepinize mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 1 yıl Önce

sosyal haklar hakkında siz yazarlardan bilgi almak güzel.

CAN BEKİR
CAN BEKİR - 1 yıl Önce

Halil Bey öncelikle yazarlığınızın ilk sayfasını okumaktan kıvanç duydum. Sosyal ve kültürel konulardan ekonomiye kadar bir çok alanda önemli bilgileri bizimle paylaştığınızdan dolayı sitenize ve şahsınıza teşekkür ederim.