Uludağ üniversitesi işçi, memur ve sağlık personeli alımı

Güncel haberler kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Bursa Uludağ üniversitesi işçi, memur ve sağlık personeli alımı yapacak.

Güncel Haber 17.12.2021, 10:09 19.12.2021, 16:18
Uludağ üniversitesi işçi, memur ve sağlık personeli alımı

Üniversite personel alımı yapılması için açıklanmış olan resmi duyurularda Uludağ üniversitesi işçi, memur ve sağlık personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin 2020 KPSS (B) grubu puanlarına sahip olması şartı bulunmakta.


Uludağ üniversitesi işçi, memur ve sağlık personeli alımı başvuru bilgileri


İş alımları için son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Gerekli olan başvuru işlemleri aşağıda bulunan site linki üzerinden gerçekleştirilmesi zorunludur.

http://personelalimi.uludag.edu.tr

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.


Üniversite personel alımı iş başvuru şartları


Başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Kamu Yönetimi, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İktisat, Ekonometri, Maliye lisans programlarının birinden mezun olmaları ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması gerekmekte.

Hastane sağlık teknikeri alımı için görev almak isteyenlerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Laborant ve Veteriner Sağlık, Veteriner Sağlık Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

Tüm çalışmak isteyen vatandaşların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve istenen evrakların sisteme eksiksiz yüklendikten sonra başvuru işleminin tamamlanması önem arz etmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Murat Demirci 1 ay önce
Sivas'ta merkezi iş istiyorum
Mehmet 1 ay önce
İnşaat mühendisi asaletli atama bekleyen insanlar var yardım edin lütfen
Mustafa kurum 1 ay önce
Iş ariyom iszizim
Kamu Personeli Alımı