Tarım Kredi Marketleri Ayçiçek Yağına İndirim Yaptı

Döviz kurlarında görülen düşüşler market fiyatlarını da etkiledi. Ayçiçek yağı fiyatlarının son durumunu yazımızda görebilirsiniz.

Güncel Haber 27.12.2021, 00:47 27.12.2021, 13:31
Tarım Kredi Marketleri Ayçiçek Yağına İndirim Yaptı

Tarım kredi Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar oldu? Türkiye'de döviz kurlarının yükselişi gıda fiyatlarını ciddi şekilde etkilemişti.

Vatandaşların bütçelerini sarsan bu zamların kur düşüşü sonrasında değişeceği tahmin ediliyor. Kurdaki bu düşüş firmaların bazı ürünlerini düşürmesine neden oldu.


Ayçiçek Yağlarında İndirim Oldu Mu?


Dolar kuru nedeniyle ayçiçek yağı fiyatları zam şampiyonu olarak rekor kırmıştı. Bu nedenle bir çok vatandaş Ayçiçek yağlarında indirim bekliyordu.

Ayçiçek yağı fiyatlarında yapılacak indirimler insanlar tarafından takip ediliyor. Vatandaşlar marketlerden ayçiçek yağı fiyatlarını kontrol ederek indirim kampanyalarını takip ediyor. Peki en ucuz ayçiçek yağını kim satıyor?

Market ürünlerinde ilk indirimi Tarım Kredi attı. Çok sayıda üründe indirim uygulanan Tarım Kredi marketi ayçiçek yağı fiyatında da indirime girdi. Yayınlanan yeni fiyat listesinde 5 Litre Ayçiçek Yağı 105,90 TL'ye düştü.

Döviz kurundaki yükseliş gıda fiyatlarını ciddi şekilde etkilemişti. Gelen zamlar nedeniyle bütçeleri alt üst olan vatandaşlar market fiyatlarında geri adım bekliyor.  

Ayçiçek yağı son dönemlerde en çok artan ürünlerden bir tanesi oldu. Market ürünlerinde zam şampiyonu olan ayçiçek yağının fiyatları merakla takip ediliyor.

Ayçiçek yağında indirim haberlerini kaçırmak istemeyen vatandaşlar internet üzerinden sürekli araştırma yapıyor.

Tarım Kredi vatandaşların bu isteklerine yanıt vermeye başladı. Bir çok üründe indirime giden market Ayçiçek yağlarında da toplamda %10 luk bir indirim gerçekleşti.

Gıda fiyatlarında beklenen yakın zamanda gerçekleşti. Zincir market rafında yer alan birçok ürünün etiket fiyatlarında düşüşler yaşanmaya başladı.

Tarım kredi marketlerini ziyaret ederek zam şampiyonAyçiçek yağını çok uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yusuf 3 hafta önce
MaşAllah çok inmiş zarar ederler. 5lt yağ 105 mis. Yahu daha 15 gün öncesinde 70ti buna indirm mi denir
Kamu Personeli Alımı