İstanbul medeniyet üniversitesi işçi ve memur alımı

Son dakika kamu alımları içinde açıklaması yapılan duyurularda İstanbul medeniyet üniversitesi işçi ve memur alımı yapacak.

Güncel Haber 19.12.2021, 11:02 20.12.2021, 12:22
İstanbul medeniyet üniversitesi işçi ve memur alımı

İstanbul medeniyet üniversitesi işçi ve memur alımı için iş başvurusu işlemlerinde 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle gerekli olan alımlar yapılacak ve başvuru sahiplerinin gerekli mezuniyet şartlarını karşılamaları gerekmekte.


İstanbul medeniyet üniversitesi işçi ve memur alımı başvuru bilgileri


İstanbul kamu personel alımı için son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak açıklandı.

Üniversite başvuruları için hemen aşağıda yazılı bulunan kurumun resmi sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr


İşçi ve memur alımı Başvuru Şartları


Memur alımları için kişilerin Yükseköğretim Kurumlarının Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Büro personeli alımı için adayların Yükseköğretim Kurumlarının Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik lisans programı mezunu olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bilgisayar Programcılığı, İnternet ve Ağ Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama mezunu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İşçi alımı için kişilerin Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanının Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı, Elektrik Tesisatları Ve Pano Montörlüğü mezunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı