Güncel kamu işçi alımı ile İSTAÇ şoför alımı yapacak

Güncel işçi alımı gerçekleştirilmesi için açıklanan resmi duyurular ile birlikte İstanbul belediyesi (İBB) kurumu olan İstanbul çevre yönetimi (İSTAÇ) bünyesine 40 kadrolu şoför alımı yapılacak.

Güncel Haber 14.01.2022, 11:41
Güncel kamu işçi alımı ile İSTAÇ şoför alımı yapacak

Güncel kamu işçi alımı ile İSTAÇ şoför alımı duyurusu için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az ilkokul mezunu olmaları, 20 ile 45 yaş aralığında bulunması ve vardiyalı olarak çalışabilmeleri gerekiyor.


İstanbul belediyesi şoför alımı başvuru şartları


Güncel kamu işçi alımı ile ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Güncel işçi alımı gerçekleştirilmesi için açıklanan resmi duyurular ile birlikte duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İstanbul belediyesi (İBB) kurumu olan İstanbul çevre yönetimi (İSTAÇ) personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Güncel kamu işçi alımı ile İSTAÇ şoför alımı duyurusu için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kamu personel alımı için başvuracakların 20 ile 45 yaş aralığında bulunması ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Belediye şoför alımı başvuru bilgileri


Kadrolu 40 şoför alımı son başvuru tarihi resmi olarak 21.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı