Emekliye Müjdeli Haber Geldi

Emekli olan kişiler için müjdeli haberler geliyor. Emekliler artık nakit ihtiyaçlarını, bankalardan kolayca karşılayabilecek.

Güncel Haber 25.12.2021, 14:08 26.12.2021, 15:41
Emekliye Müjdeli Haber Geldi

Emekli maaşı alan vatandaşlar için kredi ve nakit avans limitleri konusunda müjdeli haber paylaşıldı. Bankalar tarafından yapılan kampanyalar çeşitlilik gösteriyor.

Artık ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilere 10000 TL'ye varan nakit avans veriliyor. Vatandaşlar emekli maaş almışı aldıkları bankalar üzerinden başvuru gerçekleştirebilecek.

Nakit ödemeleriyle beraber hem ihtiyaç hem de borç kapatma kredisini kullanabilecek. İhtiyaç kredileri 36 ay vadeye kadar uzatılabilecek. Nakit avans kredilerinde ise 12 ay vadeye kadar taksit imkanı sunulacak.


Ziraat Bankası


Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişileri, 50000 - 100000 TL arasında ihtiyaç kredilerini gelir belgesi kullanmadan alabilecek. 50000 TL - 100000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünenler banka tarafından belirtilen şartları karşılamaları gerekiyor.

Şartlar karşılanması durumunda emekliler kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilecek. ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bulunduğunuz yere en yakında Ziraat Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz.

Bankaya emekli maaşınızı taşımak istediğinizi söyleyip, kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen emekliler yüksek limitlerde kredi kullanabilecek.


Garanti Bankası


Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan kişiler nakit avans ve ihtiyaç kredisi için başvuru gerçekleştirebilecek. Emekli maaşınızı Garanti Bankasına taşımanız durumunda 1500 TL'ye kadar varan emekli promosyonlarından da yararlanabilirsiniz. Şimdi Garanti Bankası şubesine giderek kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası, emekli maaşı alan müşterilerine 100000 TL'ye kadar kredi imkan sunuyor. İhtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi konusunda da banka emeklilere destek verecek.

Düşük faiz oranları üzerinden alabileceğiniz bu kredi kampanyasının detaylarını bankanın kurumsal internet adresinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı