BİM'den İndirim Açıklaması Geldi

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan BİM indirim haberleri vermeye devam ediyor. BİM bazı ürünlere yüzde 40 indirim yaptığını duyurdu.

Güncel Haber 31.12.2021, 08:26 31.12.2021, 16:32
BİM'den İndirim Açıklaması Geldi

BİM’de hangi ürünlerde indirim var? Döviz kurundaki düşüş sonrasında zincir marketlerden indirim açıklamaları gelmeye başladı.

BİM’de indirim kervanına dahil olduğunu açıkladı. Süper market zinciri yaptığı duyuruda 24 Aralık 2021 tarihinden itibaren ürünlere indirim yaptığını açıkladı.

Market zinciri önümüzdeki dönemde de fiyat indirimlerine gideceğini bildirdi. İndirim günleri devam ederken BİM, kullanıcıları mutlu edecek açıklamaları paylaşmaya devam ediyor.


Son dönemlerde bir çok üründe yüksek fiyatlar öne çıkıyordu. Dalgalanan döviz kurunun etkilerini sürekli olarak görüyoruz.

Doların zirveyi gördüğü günlerde hükümet tarafından yeni ekonomi modeli açıklanmıştı. Açıklama sonrasında dolar bir anda düşüşe geçmişti.

Artan dövizle gelen zamlar indirimli olarak satılmaya başlandı. Popüler market zincirleri arasında yer alan BİM ürünlerinde indirime gideceğini açıkladı.


Onlarca Ürüne İndirim Geliyor


Türkiye’de pek çok vatandaş ürünlere ciddi indirimler talep ediyor. Reyonlarda yer alan yüksek rakamlar tüketicileri endişelendiriyor.

Vatandaşlar döviz kuru sonrasında indirim yapmayan yerlere ciddi yaptırım yapılması gerektiğini vurguluyor. Market zincirleri arasında bulunan BİM müşterilerine müjdeyi verdi. Bazı ürünlerinde geçerli olacak bu indirimler yüzde 8 - 40 arasında gerçekleştirilecek.

BİM, indirimlerin devam edeceğini de resmi internet adresinde paylaştı. Türkiye’nin lider perakende marketlerinden biri olan BİM dolar kurunun düşüşü nedeniyle ürünlerinde indirime gitmeye başladı. Süper market zincirinde bir çok ürünü çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

24 Aralık 2021 tarihinden itibaren onlarca üründe ciddi indirimler yapılıyor.

Market zinciri önümüzdeki dönemde de fiyat ve maliyet istikrarı devam etmesi durumunda indirimlerine devam edeceğini resmi internet adresinden tüketicilere duyurdu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı