Belediye memur alımı ile KPSS'siz kamu yönetimi personeli alımı

Devlet memur alımı kapsamında açıklanmış olan bilgiler içinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz kamu yönetimi personeli alımı yapılacak.

Güncel Haber 13.01.2022, 13:48 16.01.2022, 00:10
Belediye memur alımı ile KPSS'siz kamu yönetimi personeli alımı

Belediye memur alımı ile KPSS'siz kamu yönetimi personeli alımı için görev almak isteyenlerin üniversitelerin kamu yönetimi mezunu olmaları gerekmekte.


KPSS'siz kamu yönetimi personeli alımı başvuru şartları


Belediye memur alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS'siz kamu yönetimi personeli alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Devlet memur alımı kapsamında açıklanmış olan bilgiler içinde duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER birimlerinde görevlendirilmek üzere personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Görev almak isteyenlerin üniversitelerin kamu yönetimi mezunu olmaları ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.


Belediye memur alımı başvuru bilgileri


Müfettiş alımı son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklandı.

Başvuruların aşağıda bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı