ASELSAN personel alımı ve iş başvuru şartları

Kamu personel alımı kapsamı içinde yayını yapılmış bilgilerde ASELSAN personel alımı yapacağını açıkladı.

Güncel Haber 18.12.2021, 18:00 21.12.2021, 10:15
ASELSAN personel alımı ve iş başvuru şartları

ASELSAN personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin kurum tarafından belirtilmiş olan eğitim ve özel şartları karşılamaları gerekiyor.


ASELSAN personel alımı başvuru bilgileri


ASELSAN personel alımı için aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirler.

https://www.aselsan.com.tr/tr/kariyer/aselsanli-olmak/is-basvurusu


ASELSAN kurumu alım yapılan kadrolar ve başvuru şartları


Navigasyon/Ataletsel Sensörler Sistem Mühendisi alımı için adayların sistem mühendisliği tecrübesine sahip olması ve sistem modelleme ve algoritma geliştirme bilgisine sahip olması gerekiyor.

Gömülü Yazılım Tasarım Mühendisi alımı için C, C++ programlama dillerinde deneyimli, Yazılım Mühendisliği süreçlerine hakim olması ve konfigürasyon yönetim araçları, yazılım test araçları ve yazılım tasarım araçları konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Üretim Planlama Mühendisi alımı için başvuru yapacakların projelerin başlangıç aşamasından tamamlanmasına kadar ekibe dahil olarak tasarım faaliyetleri tamamlandıkça BOM’ların ve malzeme ana verilerinin oluşumunu takip ederek gerekli geri bildirim ve düzeltme faaliyetlerinde bulunması gerekiyor.

Yazılım Süreç Kalite Mühendisi alımı için kişilerin Yazılım Geliştirme Süreçleri ve Yazılım Yaşam Döngüsü (Software Life Cycle) konusunda deneyim sahibi olması olması gerekiyor.

Gömülü Yazılım Mühendisi alımı için adayların Assembly dilinde geliştirme tecrübesi olması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı