TÜLOMSAŞ Engelli İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Anonim Şirketi yayınladığı ilan ile engelli işçi alımı yapacağını duyurdu.

GENEL 13.02.2018, 19:58
TÜLOMSAŞ Engelli İşçi Alımı Yapacak

Başvuru Şartları

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayınlanan bu ilanda resepsiyon görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılacak değerlendirmeler neticesinde alım yapılacak personelin Eskişehir’de istihdam edileceğini de ifade etmemiz gerekir. 

Bu ilana başvurmak isteyenlerin önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda halkla ilişkiler ve tanıtım ile halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümlerinin birisinden mezun olmak gerekmektedir. adayların 2016 yılında yapılan EKPSS sınavına girmiş olmaları da gerekmektedir. bunların yanı sıra adayların turizm işletmeciliği resepsiyon ve ön büro hizmetleri kurumsal kaynak planlaması alanında sertifikaya da sahip olmaları gereklidir. Bu şartı sağlayamayan adaylar sözlü sınava alınmayacaklardır.

TÜLOMSAŞ yukarıdaki ilana ek olarak bir başka engelli işçi alımı ilanı dahayayınladı. Bu ilanda ise en az lise mezunu olmak şartı aranmaktadır. Adayların istihdam edileceği kadro ise bilgisayar işletmeni ve ağ işletmeni olarak belirlendi. 

Adayların excel alanında sertifikaya da sahip olmaları istenmektedir. Bu şartları sağlayan adaylar başvurularını en geç 22 şubat tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu ilana başvurup alımı gerçekleştirilen adaylara 4 ay deneme süresi uygulanacaktır. Bu sürenin sonunda başarısız olan adayın sözleşmesi feshedilecektir. Ancak başarılı olursa bu durumda sözleşmesi devam edecektir. her iki ilan için istihdam edilecek adayların Eskişehir Odunpazarı’nda istihdam edileceğini belirtelim.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@