Tuba Büyüküstün’ün Sevgilisi Umut Evirgen Kimdir

Bodrum’da tatil yapan Tuba Büyüküstün ve sevgilisi Umut Evirgen kameralara yakalandı. İkilinin tatsız halleri dikkat çekti.

GENEL 28.07.2018, 22:34
Tuba Büyüküstün’ün Sevgilisi Umut Evirgen Kimdir

Araları Bozuk

Önceki günlerde Bitez’de oyuncu Esra Akkaya ve oğlu Can Alex ile bir araya gelen Büyüküstün’ün keyifsiz halleri gözlerden kaçmamıştı. İddialara göre çift tartışmış ve aradaki buzlar erimemişti. Büyüküstün kızları Maya ve Toprak ile Bodrum’da ailesinin evinde tatil yapıyor. Sevgilisi Umut Evirgen de aralarını düzeltmek için Bodrum’a geldi. Bir otele yerleşen Evirgen soluğu sevgilisinin yanında aldı.

Büyüküstün ve Evirgen çifti Bodrum’da konuşurken görüntülendi. Çiftin konuşmasından anlaşıldığına göre sorunlar halen çözülememişti. Tuba Büyüküstün’ün yüzünün gülmemesi ve sevgilisine trip atması objektiflerden kaçmadı.

Umut Evirgen Kimdir?

1989 doğumlu Umut Evirgen gece kulübü sahibi olarak biliniyor. Murat Boz, Çağatay Ulusoy gibi ünlü isimlerle olan yakın arkadaşlığı onu daha tanınır kılıyor. 28 yaşındaki Evirgen şu anda 35 yaşındaki oyuncu Tuba Büyüküstün’le birlikte.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Evirgen Emirgan’daki ünlü eğlence mekanı La Boom’un sahibi ve Teras Emirgan, suşi mekanı Next Door ve meşhur Pizza dükkanı daha var.

Geçtiğimiz günlerde Büyüküstün’le birlikteyken kendilerini görüntüleyen muhabirin fotoğraf makinesini kırması Evirgen’i gündem yapmıştı. Hakkında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan işletmeci bir süre sonra serbest bırakıldı. Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili olarak oyuncu Büüyküstün’ün ifadesine başvurulacak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)