THY 4.600 Personel Alımı Yapacak

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi ilerleyen süreç içerisinde THY bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 4.600 personel alınacağını belirtti.

GENEL 15.07.2018, 09:18
THY 4.600 Personel Alımı Yapacak

Alım Yapılacak Pozisyonlar

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi yapılacak olan toplam 4.600 personel alımının 3 bininin THY tarafından yapılacağını 1.600’ünün ise Turkish Ground Services tarafından yapılacağını açıkladı.

Gençler Başvursun

Ekşi, havacılık sektöründe pek çok alanda alımların yapıldığını dile getirdi. Bu sebeple gençlerin ilanları takip ederek kendilerine uygun olan alanlara başvuru yapmaları gerektiğini dile getirdi. Böylelikle havacılık sektörünün gençler sayesinde gelişeceğini de dile getirdi.

İstanbul’da inşaatı devam eden 3.Havalimanı ile birlikte pek çok kimseye de yeni iş alanları oluşturulmuş olacak. Özellikle gençlerin kendilerine uygun iş ilanlarını bulabilmeleri bu sayede mümkün olacak. Bu sebeple Ekşi de özsellikle gençlerin ilanları takip etmeleri için tavsiyelerde bulundu.

THY personel alımları için ilanlar THY’nin internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar ise gerekli bilgileri doldurarak internet adresi üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Ardından ise THY tarafından mülakatlar gerçekleştirilecek ve bu sınavlardan başarılı bir şekilde geçen adaylar işe başlama fırsatı elde edebilecekler. Türkiye’nin havacılık alanında her geçen gün daha da çok tecrübe kazanması bu sektörde çalışanların cazibesini de artırıyor. Bu sebeple gençler tarafından da yoğun başvurular yapılacağını ifade edebiliriz. İlanlar yayınlandıkça gerekli bilgileri sitemizden edinebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ramazan Aklanoğlu 2 yıl önce
İlk okul mezunu alımı varmı
yasin çimen 3 yıl önce
ben lojistik mezunuyum ayni zamanda işletme okuyorum benimde çok istedigim ve hayelini kurdugum bir iş inşAllah hayirli olur ben de çalişmak isterim .