Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 264 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 264 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı.

GENEL 21.12.2018, 22:02
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 264 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Sosyal Medyadan Duyuruldu
Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı olarak görev yapan Taner Düzgören sosyal medya hesabı üzerinden bu haberi takipçileri ile paylaştı. Böylelikle alım için haber bekleyen binlerce aday sevince boğuldu. Memur adaylarına hayırlı olsun dilekleriyle bu haberi paylaşan Düzgören, ilanın açıklanması ile birlikte detayları da paylaşacaklarını aktardı. 

264 sözleşmeli personel alımı için onay verilirken hangi alanlarda ne kadar personel alınacağı ve ne zaman ilana çıkılacağı gibi hususlar henüz kamuoyuyla paylaşılmadı. Çok büyük bir ihtimalle 2019 yılının ilk yarısı içerisinde yayınlanacak olan ilanın ardından başvurular yapılacak ve adaylar memur alımı süreçlerinden geçeceklerdir. 

İlan yayınlandığı an sizler de sitemizden ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Bu sayede ilanda belirtilen tarihler arasında başvurunuzu yapabilir ve hak kaybı yaşamazsınız. Ayrıca muğlak konular ile ilgili merak edilen soruların yanıtlarını da sitemizden bulabilirsiniz. 

2019 yılı içerisinde başkaca bir alım yapılıp yapılmayacağı ile ilgili de herhangi bir bilgi bulunmadığını ifade etmek gerekir. Eğer personel ihtiyacı olursa Devlet Personel Başkanlığı’na bildirilecektir. Ayrıca Çalışma Bakanlığı’ndan bu konuda izin alınması gereklidir. Personel alımları ile ilgili olarak zaman zaman Bakan’lardan da açıklamalar gelmekte ve böylelikle kamuoyu bilgilendirilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Aşçı lazım olursa lütfen bana ulaşın. 1 yıl önce
Erhan
Mehmet saki sümer 1 yıl önce
Lise mezunuyum 23 yasindayim hertürlü ise ihtiyacim var
Songül gedik Dönmez 1 yıl önce
Temizlik işçisi Muğla Bodrum için iş arıyorum Gmail
Songulgdk112233@gmail.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@