Talihli Tır Şoförü

Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişinde 5 Milyonluk numaranın sahibi Ordulu tır şoförü ne yapacağını anlattı. Şoförlüğü bırakmayacağım.

GENEL 02.01.2018, 23:01 10.01.2018, 17:31
Talihli Tır Şoförü

Ordu'da yaşayan hayatını tır şoförlüğü yaparak kazanan Mutlu KAYA İstanbul'dan aldığı 2551923 numaralı çeyrek biletine 5 milyon isabet etti.

Mutlu KAYA: "Kendim Ordu’da yaşıyorum ve TIR şoförlüğü yapıyorum. 20 adet İstanbul bileti satın almıştım. Biletime piyango isabet ettiği için çok sevindim. Piyango bana vurdu ama şoförlüğe, mesleğime devam edeceğim. Bu paradan 50 bin TL de Yeni Orduspor’a bağış yapacağım. Çeyrek bilet olduğu için 1 milyon 250 bin TL ikramiye aldım" dedi.

İlk olarak  hayali olan Range Rover alacağını belirten Mutlu, ''Yıllardır Range Rover Hayalim vardı onu gerçekleştirdim. Ordudan lüks bir daire alacağım Orduspor'a 50.000 TL bağış yapacağım. Şofürlüğe devam edeceği'' dedi.

1.25 Milyon isabet eden talihli gelen yoğun ilgiden rahatsız oldu. Mutlu beni para değiştirmez değil 1 Milyon 100 Milyon çıksa değişmeyeceğim, tır şofürlüğü yapacağım, yollarda olacağım.

Talihli Tır Şofürü Sosyal Medya hesabı Facebook üzerinden, '' Allah öyle bir sınadı ki bu zamana kadar yokluğun dibini gördüm aç kaldı susuz kaldım ama hiç pes etmedim demek ki sonu buymuş'' paylaşımını yaptı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@