Süleyman Soylu'dan Flaş Bekçi ve Polis Alımı Açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalardan biri de bekçi, polis ve jandarma olmak isteyen adayları ilgilendiriyor. Soylu'nun yaptığı flaş açıklamada güvenlik güçleri alımlarının devam edeceği ve kolluk kuvvetlerimizin daha da güçlendirileceğini ifade etti.

GENEL 24.09.2019, 13:35
Süleyman Soylu'dan Flaş Bekçi ve Polis Alımı Açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı Güvenlik Yönetiminin Dönüşümünde İhtiyaç Duyulan İnsan Kaynaklarının Değerlendirilmesi Çalıştayında ülke iç güvenliğiyle ilgili önemli noktalara değindi. Bu noktalardan biri de polis, bekçi ve jandarma alımıyla ilgiliydi. Soylu, alımların artarak devam edeceğini ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından eğitime çağrılan bekçilerin duyurusu yayımlanmıştı. O duyurudan sonra gözler yeni bir alımın olup olmayacağı yönündeydi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bu durumla ilgili de açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu bekçi atamalarıyla ilgili süreçlerin devam ettiğini, bu süreçlerin bitmesi halinde ihtiyaç duyulan yeni alımların olacağını basın mensupları ve kamuoyuyla paylaştı. 

Bu açıklamardan sonra 2019 yılında başka alım olur mu sorusu gündeme geldi.  Polis ve bekçi alımlarıyla ilgili yayımlanan her duyuruyu sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen tarihlerde alımlarla ilgili yapılan ilanlar ayrıntılarıyla güncellenerek haber yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Önce hayyeller sonra hayatlar biter. 2 yıl önce
Hani renk körlüğü şartını kaldıracaktınız !!!
Runuz 2 yıl önce
Aynı şeyleri yeni imiş gibi yayınlayıp duruyonuz ayıp ya