Süleyman Demirel Üniversitesi Mevsimlik İşçi Alımı

Isparta’da bulunan Süleyman Demirel Üniversitesi 90 gün süreli istihdam etmek üzere 120 mevsimlik işçi alımı yapacağını duyurdu.

GENEL 10.02.2018, 22:49
Süleyman Demirel Üniversitesi Mevsimlik İşçi Alımı

Başvuru Şartları

Bu ilan kapsamında başvuru yapmak isteyen adaylara sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınavın ardından başarılı olan adaylar 3 ay boyunca istihdam edileceklerdir. Adayların 18 yaşından büyük olmaları en önemli şartlar arasında yer almaktadır. 

İlan kapsamında toplam 112 beden işçisi alınacakken 3 terörle mücadelede yaralanan ve eski hükümlü ve 5 de engelli işçi alımı gerçekleştirilecek.

Son Başvuru Tarihi

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların 22 Şubat 2018 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adayların istihdam edilmesi için kura veya sözlü sınav sistemi uygulanacak. Kura tarihi 28 Şubat olarak açıklanırken sözlü sınav tarihi de 15 Mart olarak belirlendi. 

Bu sürecin sonunda istihdam edilmeye hak kazanan adaylar toplamda 90 günlük süre boyunca istihdam edileceklerdir. 90 günlük süre Nisan ayı ile başlayıp haziran ayında son bulmaktadır. İşe başlama tarihi 2 nisan olarak belirtildi. 

Başvuru tarihinden sonra yapılacak başvuruların geçersiz olacağını da hatırlatmamız gerekir. Başvuru sırasında eksik ya da yanlış bilgi veren adayların da başvuruları geçersiz sayılacaktır. Dolayısıyla atamaları gerçekleştirilse dahi öğrenildiği tarihten itibaren bu hakları elinden alınacak ve yasal işlemler başlatılacaktır. Bu ilan ile toplam 120 mevsimlik işçi alımı gerçekleştirileceğini de yineleyelim.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@