Soyak Holding İnsan Kaynakları Uygulamaları

Soyak Holding İnsan Kaynakları birimi, firma için gerekli koşulları taşıyan alımlar yapmakta, bu doğrultuda eğitimler düzenlenmektedir.

GENEL 28.04.2019, 20:03
Soyak Holding İnsan Kaynakları Uygulamaları

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Soyak Holding binlerce çalışan istihdam etmektedir. Firmamız, uzun dönem hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğu potansiyeli sağlamaya çalışmaktadır. Aynı zamanda herkese fırsat eşitliği sağlayarak yaş, cinsiyet, din, ırk gibi konularda hiçbir ayrımcılık yapmaksızın herkese eşit şartlar sunmaktadır. Uygun pozisyonlara, uygun kişiler yerleştirerek işleyen bir sistem kurmakta ve bu çerçevede profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Soyak Holding iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan adaylar ilk olarak İnsan Kaynakları birimleri ile görüşmede bulunurlar. Başvuruda bulunan adayların nitelik ve yetkinlikleri İnsan Kaynakları birimi tarafından raporlanmaktadır. Bu birim tarafından uygun bulunan adaylar, başvurmuş olduğu pozisyona bağlı olarak gerekli teknik bilgiye sahip olup olmadığı, takıma olan uygunluğu, yeterli tecrübe ve bilgiye sahip olma kapasitesi Soyak Holding insan kaynakları ve ilgili birim yöneticileri tarafından değerlendirilmektedir.

Eğitim ve Geliştirme Programları
Soyak Holding bünyesinde çalışan personeller için, ilgili oldukları alanda değişen dünya koşullarına uyum sağlamaları ve gerekli bilgi ve teknolojileri yakından takip edebilmeleri için çeşitli eğitim programları düzenlemektedir. Bu eğitimler sayesinde içinde bulunduğumuz çağın gereği olan yaratıcı, bilgili, bilgiye nasıl ulaşacağını, nasıl analiz edeceğini bilen, iletişim kabiliyeti yüksek, sosyal ve mesleki gelişimlerini sürdürebilecek bir kadroya ulaşmayı hedeflemektedir. Soyak Holding bünyesinde çalışmak isteyenler Soyak Holding İnsan Kaynakları birimine başvuruda bulunabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@