Şahinler Holding Bünyesinde Şoför ve Müşteri Temsilcisi Alınıyor

Şahinler Holding iş ilanları değerlendirilerek, iş başvurusu yapılabilir. Sizin için uygun olan ilanları değerlendirmeniz mümkün.

GENEL 21.04.2019, 16:55
Şahinler Holding Bünyesinde Şoför ve Müşteri Temsilcisi Alınıyor

Şahinler Holding iş ilanları kapsamında, dilediğiniz şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden cv göndermenin yanı sıra, artı diğer siteler üzerinden verilen ilanlara da başvurunuzun gerçekleşmesi mümkün. Tekirdağ, İstanbul gibi lokasyonlar üzerinden başvurunuzun kabul edilmesi sağlanıyor.

Şahinler Holding Açık Pozisyonlar
Açık pozisyonlar için sunulan ilanları değerlendirmek mümkün. Online başvuru öncesi, aranan nitelikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için uygun olan niteliklere sahip bir iş için başvurunuzu anında cv nizi göndererek yapmanız mümkün.

•    Şirket şoförü
•    Müşteri temsilcisi

İçin direkt olarak iş başvuruları alınıyor. Bu alanlarda sunulmuş olan ilanlar için direkt olarak Tekirdağ ve İstanbul lokasyonu verilmiştir. Şahinler Holding açık pozisyonlar için sunulan ilanları değerlendirmeniz durumunda direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kariyer İş Başvurusu
İlanları değerlendirmeniz halinde, başvuru için var olan özgeçmişinizin gönderilmesi mümkün. Bunun için direkt olarak başvurunuzu yapabilir, iş için gerekli adımı atabilirsiniz. Zaman zaman yayınlanan ilanlar sayesinde, direkt olarak başvurunuzu tamamlama şansınız olacak. Dilerseniz direkt olarak bu başvuru üzerinden sonuç bekleyebilirsiniz.

Güncel ilanlar;
Elbette sunulan çok sayıda güncel ilan olacak. Bunları değerlendirerek holding kapsamında açık olan pozisyonları iş başvurusu ile değerlendirmeniz mümkün. Şahinler Holding iş başvurusu için gereken özeni göstererek, başvurunuzun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)