Sabancı Maliyet Muhasebesi Personeli Alımı Yapıyor

Çimsa, bünyesinde çalıştırmak üzere, alanında uzman ve tecrübeli, işe yatkın olan maliyet muhasebesi uzmanı alımı yapacaktır.

GENEL 24.04.2019, 08:45
Sabancı Maliyet Muhasebesi Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye sanayisinin önde gelen firmalarında biri olan Çimsa, İstanbul Anadolu yakasında görev yapmak üzere Maliyet muhasebesi uzmanı alımı yapacaktır. Tercihen İstanbul’un Anadolu yakasında yaşayan adayların tercihen üniversitelerin dört yıllık İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinden mezun olmaları gerekmektedir. Maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıllık tecrübeye sahip olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Çimsa Maliyet Muhasebe Uzmanı Alımı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olma şartı bulunmaktadır. Aynı zamanda teknik konularda gerekli bilgi ve donanıma sahip olan adaylar başvurabilirler. IFRS konusunda genel bilgiye sahip olan, SMMM belgesine mutlaka sahip olan, FI ve SAP CO modüllerinde iş tecrübesi olan aynı zamanda ileri derecede Excel programını ve Office programlarını kullanabilen adaylara öncelik verilecektir. Çimsa maliyet muhasebe uzmanı alımı için başvurmak isteyen adayların ekip çalışmasına yatkın olan ve İstanbul’da yaşayan adaylar olması gerekmektedir.

Maliyet muhasebesi uzmanı firma bünyesinde; maliyet muhasebesi kontrolü, ay sonu genel muhasebesi ve maliyetlerin hesaplanması gibi işlemleri yürütecektir. Sistemleri kullanabilecek, giderler sınıflandırılacak, ürün maliyetleri raporlanacak, finansal ve mali hesaplarda yapılan projelerde görev alacaktır. Maliyet muhasebesi uzmanı ilanına başvuracak olan adaylar gerekli koşulları taşıyan ve iş tanımını yerine getirebilecek kabiliyete sahip olan adaylar olmalıdır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)