PTT 1.100 Zırhlı Personel Alımı Yapacak

PTT bünyesinde para ve kıymetli eşyaların zırhlı araçlar içerisinde taşınmasında görev alacak 1.100 personel alımı yapılacak.

PTT 1.100 Zırhlı Personel Alımı Yapacak

Ortaokul Mezunu Personel Alınacak
PTT her geçen gün filosunu geliştirmeye devam ediyor. Gelecek yıl içerisinde 360 zırhlı araç ile 40 tane şubede hizmet verecek olan PTT, 1.100 personel alımı yaparak kadrosunu genişletmeyi hedefliyor. Bu personellerden bir kısmı güvenlik görevlisi kadrosuna alınacakken bir kısmı da operasyon görevlisi olarak istihdam edilecek. Güvenlik görevlisi statüsünde istihdam edilecek personellerin lise mezunu olması istenirken, operasyon görevlilerinin ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir. 

Son Başvurular 15 Aralık’ta 
PTT zırhlı personel alımı için başvurular 15 Aralık tarihinde sona erecek. Başvurusu kabul edilenler mülakata çağrılacak. Mülakat sonucu başarılı olanlar ise 31 Aralık tarihinde işe başlayacak. Kamu haklarından mahrum olan adaylar bu ilana başvuruda bulunamayacak iken deneyimli adayların öncelikli tercih edileceği de aktarıldı. 

Edinilen bilgilere göre gelecek yıl içerisinde de ihtiyaçlar doğrultusunda alımlar yapılacak. PTTPAL bünyesinde istihdam edilecek adaylar ihtiyaç olan illerde değerlendirilecek.  PTTPAL, 2018 yılı sonuna kadar da 6 yeni nakil merkezi kurmayı planlanıyor. Uluslar arası arenada da marka haline gelmeyi hedefleyen PTT, bu sebeple kadrosunu da güçlendirmeyi amaçlıyor. Şartları sağlayan adayların 15 Aralık tarihini geçirmeden başvurmaları gerekiyor. Başvuru esnasında istenen bilgi ve belgelerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet. Emin .tan
Mehmet. Emin .tan - 8 ay Önce

PTT

Meki özlük
Meki özlük - 8 ay Önce

Yaş

Muhammet Kapaklı
Muhammet Kapaklı - 7 ay Önce

Ben özel güvenlık belgem var silahsız ama başvuru nereye yapmam gerekıyo bilgisi olan var mı