Özel Hayatı Deniz Çakır’ı İşinden Etti

'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde Meryem Çakırbeyli karakteri ile üç sezondur ekranlarda olan Deniz Çakır diziye veda etti.

GENEL 11.08.2018, 22:55
Özel Hayatı Deniz Çakır’ı İşinden Etti

Dizi Kadrosundan Çıkarıldı

Üç sezondur devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli rolü ile ekranlarda olan ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın kadrodan çıkarıldığı iddia edildi. Bu iddialara yapımcı Bahadır Özdener Instagram hesabından cevap verdi ve iddiaları doğruladı. Gerekçe olarak ise Çakır’ın özel hayatının çalkantılı olması gösterildi. Dizi senaristi ve yapımcısı Raci Şaşmaz’ın açıklama yapacağı bilgisi alındı.

Özdener İnstagrma hesabından Deniz Çakır’la bir fotoğraf paylaşarak açıklama yaptı. Deniz ve Olgun’la vedalaştıklarını söyledi. Paylaşılan mesajda zor bir karar olduğu belirtilerek, ikisi için de iyi dilekler diledi. Böylece Olgun Şimşek’in de kadroda olmayacağı öğrenildi.

Deniz Çakır’dan Cevap Gecikmedi

Yapımcının açıklamasından sonra oyuncu Deniz Çakır’dan da cevap gecikmedi. Çakır paylaştığı mesaj ile duygularını aktardı. Üç sezon boyunca Meryem karakterinden çok şey öğrendiğini söyleyen Çakır, bu maceranın sonuna geldiklerini belirtti. Emeğine saygı duyan ve yoldaşlık eden herkese teşekkürlerini iletti. Kendisinin duruşundan taviz vermeyen, omurgalı bir birey olarak yoluna devam edeceğini söyledi. İyi insan olmanın ve yanlışın karşısında durmanın güzelliğini hatırlatarak mesajına son verdi.

Ferhunde karakteri ile hafızalara kazınan Deniz Çakır, şimdilerde “Bütün Kadınların Kafası Karışıktır” isimli tiyatro oyunu sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)