Ortaokul Mezunu 5053 TL Maaş İle Sayaç Okuma Personeli Alımı

Güncel işçi alımı ilanları ile birlikte yayınlanmış olan kamu işçi alımı bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesine sınavsız sayaç okuma personeli alımı yapılacak.

GENEL 20.10.2021, 00:20 22.10.2021, 10:47
Ortaokul Mezunu 5053 TL Maaş İle Sayaç Okuma Personeli Alımı

Kamu personel alımı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi işçi alımı için başvuracak kişilerin tercihen en az ortaokul mezunu olmaları gerekiyor.


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İsper sayaç görevlisi alımı son başvuru tarihi 21.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu için bütün kişilerin aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU SAYAÇ OKUMA PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin en az ortaokul mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve amirlerinin genel çalışma prensipleri doğrultusunda görev yapmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı için İSPER kurumuna başvurmak isteyenlerin İş sağlığı ve iş güvenliği konularında bilgili olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve iş aletlerini etkin bir şekilde kullanılmasını yapması gerekmekte.

Kamu personel yönetimi eleman alımı için başvuru gerçekleştirecek olanların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Çalışacak olan personelin işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu kurumu için görev almak isteyenlerin üst yönetim tarafından talep edilen işleri yerine getirmeli ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı