Oğlunu Uyutup Komşuya Giden Anne, Hırsızlarla Yüz Yüze Geldi

Çocuğunu uyutarak alt komşusuna oturmaya giden kadın, eve döndüğünde 3 kadın hırsızla karşılaştı.

GENEL 05.01.2018, 21:03
Oğlunu Uyutup Komşuya Giden Anne, Hırsızlarla Yüz Yüze Geldi

Kadını görünce kaçmaya çalışan hırsızlardan biri yakayı ele verdi. Ancak kadın çalınan altın yüzüklerini kurtaramadı. Yakalanan 18 yaşındaki hırsızın modern ve rahat tavırlarıyla kendisini gizlemesi de dikkat çekti. 
Oğlu evde uyurken hırsız girdi

Dün 15.30 saatlerinde Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi'ndeki 2'nci kattaki bir eve hırsız girdi. Alınan bilgilere göre 25 yaşındaki anne İsmet Aslan, 1,5 yaşındaki oğlu Yasin Aslan’ı eve uyuttuktan sonra alt komşusuna indi. Yaklaşık 10 dakika kadar komşuda kalan anne eve döndüğünde hırsızlarla karşılaştı. 
Apartmana giren 3 kadın hırsız, Aslan’ın evine girdi. Hırsızlar evde buldukları 2 altın yüzüğü çaldılar. Bu sırada ev gelen ev sahibi, hırsızlarla karşı karşıya kaldı. Aslan kadınları görünce panik olarak çığlık attı. Hırsızlar aceleyle kaçmaya çalıştılar. Aslan o sırada kaçmaya çalışan Marziye V. İsimli hırsızı yakaladı. O sırada kapıya çıkan komşular genç kadına yardımcı olarak hırsızı tuttular.
Modern Hırsız
Yakalanan hırsızın 18 yaşında olduğu ve modern giyimli olduğu dikkat çekti. Altın yüzüklerin ise kaçan diğer hırsızlarda olduğu anlaşıldı. Olayın ardından derhal polisi aradılar ve olay yerine gelen polis incelmelerde bulundu. Kaçan hırsızlar için polis arama çalışmaları başlattı. Yakalana  hırsızın modern giyimi ve rahat tavırları ise herkesi şaşırttı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@