Nur Yerlitaş’ın Son Hali Şaşırttı

Moda programlarında jüri olarak tanıdığımız Nur Yerlitaş son zamanlarda verdiği kilolar ile gündemde yer almaya devam ediyor.

GENEL 27.07.2018, 22:28
Nur Yerlitaş’ın Son Hali Şaşırttı

Nişantaşı’nda Görüntülendi

1955 yılında dünyaya gelen ve moda sektöründe çalışmaya başlayan Nur Yerlitaş bugüne kadar pek çok ünlü televizyon programlarında jüri olarak görev yaptı. Son olarak Bu Tarz Benim programında bir hayli ünlü olan Yerlitaş karakteri ile de ilgi çekmeyi başardı. Dobra hareketleri ve bunun yanı sıra ünlülerle yaşadığı polemikler Yerlitaş’ın isminin gündemden düşmesine izin vermedi.

Son zamanlarda hastalık ile mücadele veren Yerlitaş bu süreçte sağlıklı yaşama önem vermeye başladı. Nişantaşı’da kameralara yakalanan Nur Yerlitaş görenleri de şaşırtmayı başardı. Kısa sürede bir hayli kilo veren Yerlitaş’ı görenler adeta tanıyamadı. Yerlitaş son dönemlerde sıkıntılı süreçler geçirdiğini ve bu sebeple tarz değişikliğine gitmeye karar verdiğini belirtti. Geçtiğimiz yıl 92 kiloya kadar çıktığı ifade edilen Yerlitaş’ın ameliyat olarak zayıfladığı da iddialar arasında yer alıyor. Yerlitaş da son dönem içerisinde 32 kilo verdiğini doğruladı.

Yerlitaş’ı gören muhabirler yeni bir proje olup olmadığını da sormayı ihmal etmediler. Yerlitaş ise herhangi bir projenin olmadığını belirtti. Olması durumunda ise herkesin öğreneceğini belirtti. Ekranlarda görmeye alıştığımız Yerlitaş’ın ilerleyen dönem içerisinde yeni moda projelerinde yer alması bekleniyor. Üst gelen sorunlar ile boğuşan Yerlitaş ekranlarda yer alamasa da gündemde yer edinmeye devam ediyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)