Nur Yerlitaş’ın Sağlık Durumu Yeniden Bozuldu

Daha önce meme kanseri teşhisi ile zorlu bir süreç geçiren Nur Yerlitaş’a şimdi ise beyin kanseri teşhisi konuldu.

GENEL 03.08.2018, 22:41
Nur Yerlitaş’ın Sağlık Durumu Yeniden Bozuldu

Son Dönemlerde Çok Kilo Vermişti

Son zamanlarda verdiği ciddi kilolarla dikkat çeken modacı Nur Yerlitaş, bir şok ile daha karşılaştı. Daha önce göğüs küçültme ameliyatı olmak isteyen ünlünün göğsünde kitleye rastlanmış ve kanser teşhisi konulmuştu. Tedavi sürecinden sonra ise sağlığına kavuşmuştu.

Şimdilerde aşırı kilo vermesi ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Bu kiloların gitmesi bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirince kardeşinin çabası ile ünlü moda tasarımcısı yeniden hastaneye başvurdu. Yapılan tetkikler sonucu ünlü sanatçının beyninde 3 ura rastlandı. Daha önce geçirdiği kanser hastalığının yeniden nüksettiği anlaşılan sanatçı tedavi altına alındı. Beyin kanseri teşhisi konulan sanatçı Pazartesi günü acil olarak ameliyata alınacak. Ameliyat günü sanatçının sağlık durumu ile ilgili açıklamayı doktoru yapacak.

Nur Yerlitaş Kimdir?

1960 İstanbul doğumlu olan Nur Yerlitaş ünlü bir moda tasarımcısıdır. Nurella lakabıyla tanınan Yerlitaş, 80’li yıllarda moda alanında çalışmaya başlamıştır. Bu alanda iyi bir kariyer sahibi olan ünlü,

2011 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ''Bugün Ne Giysem'' adlı yarışmada jüri üyesi olması ile ününe ün katmıştır. Nişantaşı’nda yaşayan Yerlitaş kendisini dikişçi ya da kostüm tasarımcısı olarak tanıtır. Yarışmalarda yaptığı jüri üyeliği ile ülke çapında tanınır hale gelmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)